Grillfest

In english Suomeksi

FESTIVALI ESITLEJA

cheflunden_215x150.jpg

SUURTOETAJA

grillimaailm.jpg

PEALAVA

aquaphor.jpg

MÄNGUMAA

livol.jpg

MÄNGUMAA LAVA

piknik.jpg

SUURPARTNERID

premia_215x100.png 

alecoq_215x100.jpg

Toiduliit_ToetaSoeta_500x620pix-1-2.jpg 

Varska_Originaal_RGB.jpg

pyrocom_215x100.jpg 

OSALEJAD

sushiking.jpg

unnamed-10.png

logo-kooker-2.jpg

majanaguvaja.jpg

aurakohvik_215x100.jpg 

TOROveinkohvik.jpg

Logo_läbipaistva_taustaga.jpg

drinkbase_215x100.jpg
BARRACUDA_GOLD_CMYK.jpg

atla_215x100.jpg 

plantation_215x100.jpg 

twist-logo-02.jpg

hulludmatid_215x100.jpg

henkell_215x100.jpg

saku_215x100.png

ruut66_215x100.jpg

liivimaa_215x100.jpg

valio_215x100-2.jpg

dreamer_215x100.jpg

Koobas_215x100.jpg

balbiino 215x100 1

moon_215x100.png 

bbq-service-215.jpg

rakvere 215x100

tallegg 215x100 1

bbq 215x100

grillimaailm 215x100 1  

GrilliGuru_215x100.jpg  

aperol_215x100-2.jpg

kosenkorva_215x100.png

altia_215x100.png

bcd_215x100.png

Kalamajakas_RAWBAR_logo.png

vaikerootsi_215x100-2.jpg

urrnurr_215x100.jpg

alaturca_215x100.png

KORRALDUSPARTNERID

parnu_215x100.png

forus 215x100

paikre_215x100.jpg

viiking_215x100.png

carolina 215x100 1

tervis 215x100

Serla-logo-green-RGB-2.jpg

ringo_215x100.jpg

jjstreet_215x100-2.jpg

selver_215x100.png

ekfl_logo_215x100.jpg

kuuskhernesto_215x100.jpg

puksiirteenused_215x100.png

proevent_banner_215x90.jpg

funrent_215x90.jpg

starfm_banner_215x90.jpg

Power_215x100.jpg

premium käimlarent logo 215x100

sunset_215x100.jpg

vaarikas_215x90.jpg

kuursaal_215x100.jpg

kassa_vector_Ilma_öölokaalita_JPG-2.jpg

kik_est_logo_horisontaalne-2.jpg

KORRALDAJAD

eestifestivalid_215x100õige.png

liit_215x100.jpg

Vastutustundlik_korraldaja_215x100.jpg

grilliliit_215x90.png

MISSIOONIPROJEKTID

grillfest-2.jpg

verivorst 210x175

Facebook


REEDE, 7. JUUNI / FRIDAY, JUNE 7 (ajakava on koostamisel)

AQUAPHORI PUHTA VEE LAVA

11.00 - juubelifestivali avaesineja - kõrge energiasisaldusega Eesti rockbänd Hunta
12.00 - festivali pidulik avamine, söögipalve lausub Pärnu Eliisabeti koguduse õpetaja, praost Tõnu Taremaa
12.30 - Eesti Grilliliit esitleb: Eesti grillitrendid 2024, esinevad: Üllar Taniberg (Grillimaailm), Alvar Landson (Grilliguru), Timari Toode (Disainmet) ja Enn Tobreluts (BBQ Entertainment)
13.15 - esineb Uulu showgrupp Grillfesti juubelikavaga
13.30 - Eesti Suvekokteil 2024 konkursi avamine ja kohtunike tutvustus
13.45 - Urr & Nurr Lemmikloomapood esitleb: koertekool "Lemmik"
14.15 - 
14.30 - Grillfesti suur kabesimultaan 2024 - 26-kordne Eesti meister Arno Uutma vers. Grillfesti kabesõbrad!
15.30 - Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel Savijalakesed
16.00 - esineb Eesti kirevaim peobänd Nukker Kukeke
16.45 - esineb ladina showtrupp Panter
17.15 - Aquaphori puhta vee auhinnamäng
17.30 - Eesti Grilliliit esitleb: Eesti Grilli Gala 2024
18.00 - esineb Eesti kirevaim peobänd Nukker Kukeke
18.45 - festivali esitleja Chef Lundén auhinnamäng
19.00 - Rakvere LK ja meisterküpsetaja Tarmo Märsi heategevuslik barbeque-sea oksjon
19.30 - Koolidevahelised meistrivõistlused grillimises - Grillium auhinnatseremoonia
20.00 - esineb Eesti kirevaim peobänd Nukker Kukeke
20.45 - Atla Distillery esitleb: Tünnitantsu Eesti meistrivõistlused 2024
21.15 - esineb: Lõõtsavägilased 10. sünnipäeva-aasta show!
22.15 - festivali suurtoetaja Grillimaailm auhinnamäng
22.30 - Grillfest 25 Raju Reede warm-up, esineb led-saksofonist Henri Aruküla
22.45 - esineb Merlyn Uusküla Grillfest 25 peokavaga "Raju Reede"
23.45 - Pyrocom Grand Finale
23.59 - festivalipäeva lõpp
Lava kõnejuht: Lauri Hermann

EESTI GRILLILIIDU VÕISTLUSTE ALA

Koolidevahelised Eesti meistrivõistlused grillimises - Grillium
07.00 alates - võistlusplatside ettevalmistamine
10.00 - toidukorvide jagamine võistkondadele, küpsetamise algus
11.00 - võistluste kohtunike registreerimine ja kohtunike koolitus, esineb peakohtunik Enn Tobreluts
13.00 - 1. voor: Talleggi kanalihavooru võistlustööde pimehindamine
14.00 - 2. voor: Rakvere üllatusvooru võistlustööde pimehindamine
15.00 - 3. voor: Rakvere searibivooru võistlustööde pimehindamine
15.30 - 4. voor: fantaasiavooru võistlustööde avalik hindamine
18.00 - võistluste lõpp, punktide lugemine ja valmistumine autasustamiseks
19.30 - autasustamine Aquaphori puhta vee laval
Võistlust juhatab: Urmas Salmu
Osale võistlusel kooli või sõpruskonna võistkonnaga! 

STAR FM GRILLIPEO LAVA

11.00-19.00 - Star FM muusikaprogramm ja Star FM heategevusloterii Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskuse heaks. Kogutud raha üleandmine toimub laupäeval 8. juunil kell 17.15 Grillfesti Aquaphori puhta vee laval.
JJ-Street esitleb ja kutsub: Grillfesti Tänavatantsu Ala 2024: 
19.00 - JJ-Street tutvustab: Hip-Hop Lapsed & Noored
19.15 - esineb Noorte DJ Kool
20.00 - JJ-Street tutvustab: Vogue & Dancehall lapsed
20.15 - esineb Noorte DJ Kool
21.00 - JJ-Street tutvustab: Locking & Dancehall
21.15 - esineb Noorte DJ Kool
22.00 - JJ-Street tutvustab: Hip-Hop
22.15 - esineb Noorte DJ Kool
23.59 - grillipeo lõpp

BATTERY GRILLIPEO LAVA

11.00 - esinevad Battery DJ-d
19.15 - esineb: KHRYSTEL
23.59 - grillipeo lõpp

LIVOL MÄNGUMAA PIK-NIK LAVA

12.00 - Pikkadest õhupallidest meisterdamise kursus Livoli auhindadele
13.00 - Suur joonistamise võistlus Pik-Nik auhindadele
14.00 - Mängud Livoli auhindadele: Röövli täringu veeretamine + Laeva kapteni vile puhumise võistlus + Mereröövli aarete laeka äraarvamise mäng
15.00 - esineb Janne Ristimetsa tantsustuudio
16.00 - esineb võimlemisklubi Rüht
17.00 - Pik-Nik juustupulkade rebimise ühistreering Pik-Nik auhindadele
18.00 - Hip-Hopa kepphobused kutsuvad: Grillfesti vahva vigursõit - tule osalema! Auhinnapartnerid Livol ja Pik-Nik
19.00 - Tallinna Tehnikakõrgkooli tantsuansambel Savijalakesed
19.30 - Livol suur suur zumbapidu - tantsukool ja ühistantsimine Egle Vuti juhatamisel, auhinnapartnerid Livol ja Pik-Nik
Mängumaa kõnejuht: Sõbralik Mereröövel
Päeva jooksul toimuvad Livoli vitamiinide ja Pik-Nik juustupulkade degustatsioonid!


LAUPÄEV, 8. JUUNI / SATURDAY, JUNE 8 (ajakava on koostamisel)

AQUAPHORI PUHTA VEE LAVA

11.00 - esineb: esineb Rockin' Lady and her Rivertown Boys
12.00 - festivali pidulik avamine, söögipalve lausub Pärnu Eliisabeti koguduse õpetaja, praost Tõnu Taremaa
12.30 - Üleriigiline kalapüügivõistlus - Kalake osalejate rivistus ja võistluspüügi algus (kell 13.00) Vallikraavis, võistluse täpne ajakava: www.grillfestkalake.ee  
13.00 - esinevad tantsukooli Black and Brownie võistlusgrupid
13.15 - Aquaphori puhta vee auhinnamäng
13.30 - esinevad Kairit feat. Black & White Dance tantsustuudio
14.00 - festivali suurtoetaja Grillimaailm auhinnamäng
14.15 - esineb Rockin' Lady and her Rivertown Boys
15.00 - Kangoo Jumps Elinaga kutsub: Hüppame kõhu tühjaks!
15.45 - festivali esitleja Chef Lundén auhinnamäng
16.00 - Pärnumaa Kutsehariduskeskus esitleb: "Väga suur ja väga maitsev Grillfest 25" esitlus ja ühissöömine
16.15 - esineb Rockin' Lady and her Rivertown Boys
17.00 - Üleriigiline kalapüügivõistlus - Kalake võitjate autasustamine
17.15 - StarFM Grillfestil kogutud heategevusraha üleandmine
17.30 - Värska Originaal esitleb: Grillfest Ranna Fitness
18.15 - Kaie Segeri linetantsukool - "Kutse tantsule" soojakstantsimine
18.45 - Värska Originaal esitleb: Grillfest Bikini Fitness
19.30 - Eesti meistrivõistlused grillimises - Grillfest võitjate auhinnatseremoonia
20.00 - Grillfesti suur juubelitantsuõhtu "Kutse tantsule", esinevad Jakko Maltis Big Band + Saara Pius, Mait Maltis, James Werts
20.45 - Festivali Parim Söögikoht 2024 ja Toiduliidu eriauhind - auhinnad annavad üle Grillfesti aukorraldaja Tim-Knut Treve ja Toiduliidu juhataja Sirje Potisepp
21.00 - BBQ Entertainment esitleb: Enn Tobrelutsu süteshow
21.30 - Grillfesti suur juubelitantsuõhtu "Kutse tantsule", esinevad Jakko Maltis Big Band + Saara Pius, Mait Maltis, James Werts
22.15 - Grillfest 25 Greatest Hits - DJ Lauri Hermann
22.45 - Festivali lõpukõned: esitleja Chef Lunden, suurtoetaja Grillimaailm, festivali pealava Aquaphor, võistluste esitleja BBQ Entertainment, mängumaa nimi Livol, mängumaa lava Pik-Nik, Pärnu linnapea Romek Kosenkraniuse ja festivali korraldaja Auris Rätsepa lõputervitus, 2025. aasta festivalilepingu sõlmimine
23.00 - Grillfesti suur juubelitantsuõhtu "Kutse tantsule", esinevad Jakko Maltis Big Band + Saara Pius, Mait Maltis, James Werts
23.45 - Pyrocom Grand Finale
23.59 - festivali lõpp
Lava kõnejuht: Lauri Hermann

EESTI GRILLILIIDU VÕISTLUSTE ALA

Eesti meistrivõistlused grillimises - Grillfest
07.00 alates - võistlusplatside ettevalmistamine
10.00 - toidukorvide jagamine võistkondadele, küpsetamise algus
11.00 - võistluste kohtunike registreerimine ja kohtunike koosolek, esineb Enn Tobreluts
13.00 - 1. voor: Talleggi kanalihavooru võistlustööde pimehindamine
14.00 - 2. voor: Rakvere üllatusvooru võistlustööde pimehindamine
15.00 - 3. voor: Rakvere searibivooru võistlustööde pimehindamine
15.30 - 4. voor: fantaasiavooru võistlustööde avalik hindamine
18.00 - võistluste lõpp, punktide lugemine ja valmistumine autasustamiseks
19.30 - autasustamine Aquaphori puhta vee laval
Võistlust juhatab: Urmas Salmu
Osale võistlusel ettevõtte või sõpruskonna võistkonnaga!

Star FM GRILLIPEO LAVA

11.00-18.00 - Star FM muusikaprogramm ja rahva lemmik hommikuprogrammi tegijad, Star FM heategevusloterii Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskuse heaks. Kogutud raha üleandmine toimub kell 17.15 Grillfesti Aquaphori puhta vee laval.
JJ-Street esitleb ja kutsub: Grillfesti Tänavatantsu Ala 2024:  
18.00 - esineb Noorte DJ Kool
18.15 - JJ-Street tänavatantsu võistlus: Wanted Battle
19.15 - esineb Noorte DJ Kool
20.00 - JJ-Street tutvustab: Hip-Hop & Vogue (noored)
20.15 - esineb Noorte DJ Kool
23.59 - grillipeo lõpp

BATTERY GRILLIPEO LAVA

11.00 - esinevad Battery DJ-d
19.15 - esineb Clicherik & Mäx
23.59 - grillipeo lõpp

LIVOL MÄNGUMAA PIK-NIK LAVA

12.00 - Mängud Pik-Nik ja Livol auhindadele: Röövli täringu veeretamine + Laeva kapteni vile puhumise võistlus + Mereröövli aarete laeka äraarvamise mäng
13.00 - esineb JJ-Street Dance Company
14.00 - Urr & Nurr Lemmikloomapood esitleb: koertekool "Lemmik"
15.00 - esineb Janne Ristimetsa tantsustuudio
16.00 - esineb Laine Mägi tantsukool 
17.00 - Eesti meistrivõistlused Pik-Nik juustupulkade rebimises Pik-Nik auhindadele
18.00 - Hip-Hopa kepphobused kutsuvad: Grillfesti vahva vigursõit - tule osalema
19.00 - esinevad tantsukooli Black and Brownie lapsed
19.30 - Livol suur zumbapidu - tantsukool ja ühistantsimine Egle Vuti juhatamisel, auhinnapartnerid Livol ja Pik-Nik
23.59 - grillipeo lõpp
Mängumaa kõnejuht: Sõbralik Mereröövel
Päeva jooksul toimuvad Livoli vitamiinide ja Pik-Nik juustupulkade degustatsioonid!

Festivali korraldaja jätab endale õiguse teha festivali paremaks korraldamiseks ajakavasse muudatusi, mille kohta on info festivali kodulehel ajakavas ja festivali infopunktis.


VAJALIK JA HEA TEADA

Grillfest 2024 festivaliala üldplaan
Grillfest 2024 külastaja osalemise tingimused
Grillfest 2024 toidu- ja joogikaupadega kaupleva Osaleja meelespea (alates 1.1.2024 hea teada ka külastajal)


GRILLFESTI AFTER-GRILL AMETLIKUD JÄTKUPEOD

Club Sunset 

Reedel: 
Laupäeval: 

Pärnu Kuursaal 

Reedel: 
Laupäeval: 

Lokaal Kassa

Reedel: 
Laupäeval: 

Ööklubi Vaarikas

Reedel: 
Laupäeval: