• Oodatud on nii suured kui väikesed
  • Söömapüha peab ikka olema
  • Üleriigiline Kalapüügivõistlus - Kalake
  • Toidulaat
  • N-Euro festivali pealavala aastal 2014
  • Toiduvalmistamise võistlused

Eesti keelesfineng

Hea Toidu Festival - Grillfest 2021

11.-12. juuni 2021 Pärnu Vallikääru aasal kell 11.00-23.30

Esitleja

Esitleja

Suurtoetaja

Grillfest on algamas, tere tulemast Pärnusse!

Soojemate ilmade saabudes hakkab Eestimaa eri nurkadest suitsu kerkima. Meistrid lihvivad oma oskusi ja ootavad juuni algust, mil Pärnus Vallikääru aastal toimub juba 19. korda „Hea Toidu Festival – Grillfest“. See on vanim ja suurim Eesti oma toidupidu, mis tähistab järgmisel aastal suurt toimumisjuubelit.

Midagi uut ja põnevat leiavad kõik, kes 7. ja 8. juunil Pärnusse Vallikääru aasale tulevad. Erinevad grillivõistlused ja rahvakoolitused, koerte demonstratsioonesinemised, suur kabesimultaan, töörõivaste moeshow, üleriigiline kalapüügivõistlus, karate demonstratsioonesinemised, rahvatantsijad ja palju muud suudavad köita nii noori kui vanu. Mõlema päeva lõpetab sel aastal täiesti uudne ilutulestik, tuju aitavad kõrgel hoida Koit Toome, Shanon, Merlyn Uusküla ja paljud teised esinejad.

Ootame teid Pärnusse nii Grillfesti ajal kui teistel päevadel. Suvine ürituste kalender on tihe. Soovitan kindlasti külastada näiteks 12.-13. juulil toimuvat tänavaartistide festivali WALK, mis toob kaheks suvepäevaks Pärnu tänavatele hulga kunstnikke, muusikuid, (tule)tantsijaid, elavskulptuure, tsirkuseartiste ja teisi meelelahutajaid. Sama põnevaks tõotab kujuneda 26. ja 27. juulil rannapargis toimuv naudingufestival Tunne, mille korraldavad kohalikud noored.

Suve üks avaüritusi on aga kindlasti Grillfest. Nautige roogasid ja omandage uusi grillinippe, mida kolme pika suvekuu jooksul katsetada!

Kohtumiseni Pärnus!

Romek Kosenkranius,
Pärnu linnapea