• Toidulaat
  • N-Euro festivali pealavala aastal 2014
  • Üleriigiline Kalapüügivõistlus - Kalake
  • Toiduvalmistamise võistlused
  • Oodatud on nii suured kui väikesed
  • Söömapüha peab ikka olema

Eesti keelesfineng

Hea Toidu Festival - Grillfest 2021

11.-12. juuni 2021 Pärnu Vallikääru aasal kell 11.00-23.30

Esitleja

Esitleja

Suurtoetaja

Kamado Joe on Grillfesti esitleja

Eesti riigi aastapäeva pidustuste tuules sõlmiti vabariigi sünnilinnas Pärnus oluline leping: keraamiliste grillide lipulaev Kamado Joe esitleb regiooni suurimat grillipidu ja Eesti Grilliliidu võistlushooaega.

Grillfesti korraldaja Auris Rätsep (pildil paremal Kamado Joe põllega): "See leping on Eesti rahvaliku grillikultuuri arendamisel järgmine loogiline etapp. Eesti Grilliliidul ja Grillfesti korraldajatel on rõõm tutvustada laiemale avalikkusele keraamilise grilli ja sellega grillimise võlusid. Just nimelt võlusid ja mitte kunsti, sest keerulist ei ole siin midagi - igaüks võib nüüd saavutada grilli ääres silmapaistvaid kulinaarseid tulemusi ja olla grillimeister nagu Enn Tobreluts!"

Grillimeister ja Kamado Joe esindaja Gustav Martin: "Kamado Joe'ga saab suurepäraselt valmistada ülimalt lihtsat või ka väga keerulist rooga. Vabariigi aastapäeva ja Grillfesti lepingu auks grillisime Pärnu elanikele ja külalistele räime ja musta leiba, see on lihtne ja maitsev: tuleb võtta räimerümpa, lisada sellele maitse järgi soola ja pipart ja lasta vähemalt tunnike tõmmata. Seejärel laduda kalad kenasti lepa(grilli)plangule ning asetada grillile. Lepaplank hakkab eraldama suitsu, mis annab kalale ilusa värvi ja mõnusa suitsumeki. Küpsetada võiks madalal temperatuuril ca 30- 35 minutit, siis on tulemuseks pehme ja mõnusa suitsumekiga räim. Grillime Eesti Vabariigi terviseks ja kohtume Grillfestil ja grillivõistlustel üle kogu Eesti!"

www.kamadojoe.ee, www.grillfest.ee, www.grillimess.ee/grillisündmused 

GF2019-2020 lepingu sõlmimine - ants liigus-0802 copy.jpg

GF2019-2020 lepingu sõlmimine - ants liigus-0730 copy.jpg