• Oodatud on nii suured kui väikesed
  • Söömapüha peab ikka olema
  • Toiduvalmistamise võistlused
  • Toidulaat
  • Üleriigiline Kalapüügivõistlus - Kalake
  • N-Euro festivali pealavala aastal 2014

Eesti keelesfineng

Hea Toidu Festival - Grillfest 2020

12.-13. juuni 2020 Pärnu Vallikääru aasal kell 11.00-23.30

Esitleja

Suurtoetaja

Uudised & teated

Eesti Grilli Gala 2017 tulemused

Eesti Grilli Gala tagasein copy.jpg

Nielsen Eesti ja Eesti Grilliliit andsid 9. juunil Grillfesti Epiima juustulaval toimunud pidulikul auhiunnagalal üle aastaauhinnad edukamatele ja maitsvamatele grillitoodetele.

Eesti Grilli Gala 2017 tulemusi ja pildigaleriid saab vaadata siit või klikates pildil.

Grillfesti avapäev tõi Pärnu Vallikääru rahvast täis

Pildil: Grillfesti Pärnusse "maaletooja", riigikogu liige Toomas Kivimägi naudib festivali igal aastal ja soovitab seda kõigile!

Vaata suurt pildigaleriid siit. 


Kuuendat korda Pärnu Vallikäärus ja kokku juba seitsmeteistkümnendat korda toimuv Grillfest tõi juba reede keskpäevaks grillilõhnalise Vallikääru rahvast hulgaliselt täis.

Pärnu linnapea Romek Kosenkranius, kes saabus Grillfesti avama koos ülemere sõpruslinna Oskarhamni linnapeaga, ennustas ilusat ilma ja pealelõunast rahvahulka hinnates festivali külastajate arvuks sel aastal suurem hulga inimesi, kui Pärnu linnas elanikke kokku on. Festivali peakorraldaja Auris Rätsepa sõnul on Grillfesti ajaloos ka varasematelt selliseid aastaid olnud, mil külastajate arv kahe päeva jooksul ületab 40-50 tuhande.

Loe lähemalt »

Grillfest toob suve - aegade suurim grilllipidu toimub Pärnu Vallikääru aasal homme ja ülehomme

Järjekorras juba seitsmeteistkümes Grillfest tähistab homme suve algust suure grillipeoga Pärnu Vallikääru aasal.

Regiooni suurima grillipeo ajakava on täis maitsvaid uudiseid. Grillfesti peaesineja on traditsiooniline, ent siiski alati üllatav ja selleks on hea toit. Grillfest kannab ideed, et grillida võib kõike. Selle tõestuseks leiab grillihuviline külaline festivali platsilt nii heategevuse egiidi all grillitud seapekki kui lepalaual grillitud haikala.

Loe lähemalt »

Grillfestil grillitakse kõike - pekist haikalani!

Kui Eesti Grilliliidu auliige Ivari Padar koos oma sõpradega grillib võistlusalas pekki ja müüb seda heategevuslikul eesmärgil, siis Northmen Cafe Viljandist esiltleb restoranide alas lepalaual grillitud haikala fileed ehk grillitud hai steiki! Grillida võib tõepoolest kõike ja Grillfest on selleks parim koht.