• Üleriigiline Kalapüügivõistlus - Kalake
  • Toidulaat
  • N-Euro festivali pealavala aastal 2014
  • Toiduvalmistamise võistlused
  • Oodatud on nii suured kui väikesed
  • Söömapüha peab ikka olema

Eesti keelesfineng

Hea Toidu Festival - Grillfest 2020

12.-13. juuni 2020 Pärnu Vallikääru aasal kell 11.00-23.30

Esitleja

Suurtoetaja

Uudised & teated

Siga jõudis koju, pidu võib alata!

Tubli Pärnu kunstnik Rait Pärg sai valmis seamoodi vägeva suurteose ja esitles seda Vallikääru aasal festivali korraldajatele ja koostööpartneritele: Grillfesti infosiga on tööks ja toidu kaitseks valmis, Grillfest samuti.

Loe lähemalt »

Mängi kasvõi iga päev!

1.-12. juunini toimuvad Grillfesti partnerite mängud, mille auhinnad on väärikad ja maitsvad! Iga päev toimub uus mäng festivali Facebooki lehel, raadiojaamdes Power Hit Radio, Star FM, Kuma FM ja Treraadio.

Jälgi mängu ja maitsvat osalemist!

Jaanus Polli
Grillfesti mängujuht
jaanus@grillfest.ee 

2 Quick Start esineb E-Piima juustulaval reedel, algusega kell 21.30

Grillfesti peaesineja on igal aastal sama

Toidukultuurifestivali ajakava sai valmis ja peaesineja on ka teada: ikka huvitav ja maitsev toit, mida peab jätkuma kõigile! Selleks, et sadade kokkade poolt pakutavat head ja paremat Pärnu looduskaunil Vallikääru aasal veelgi mõnusam nautida oleks, esinevad erinevatel lavadel ka suurepärased artistid.

Loe lähemalt »

Ilmus selle aasta festivali esimene erileht

Postimehe grupi maakonnalehtedega koostöös ilmus selle aasta festivali esimene erileht. Lisaks maitsvatele festivaliuudistele on lehes ära trükitud ka GIP-pakkumised ja täismahus ajakava. 12. ja 13. juunil Grillfestil toimuvast on nüüd informeeritud suur hulk Pärnu-, Järva-, Viljandi-, Valga- ja Virumaa inimesi. 

Lehte saab lugeda ja vaadata siit.

Grillfestini on jäänud 2 nädalat, siga puhkab veel...

Aegade suurima toidupeoni on jäänud veel ainult 2 nädalat. Grillfesti infosiga (pildil) teeb endale juba peomeiki ja vahepeal külitab niisama, et siis 12.-13. juunil Pärnu Vallikääru aasal täiega rivis ja heas kaunis vormis olla, nagu meie kõik! Kindel on, et tuleb suur ja ilus kulinaarne koosviibimine.

Festivali ajakava: http://ajakava.grillfest.ee 

Hannes, ootame sind Grillfestiks koju!

Eesti Grilliliit ja toidukultuurifestival saatsid Paapua Uus-Guineasse oma suursaadiku, Grillfesti korraldajaliikme, Hannes Loopere. Reisi eesmärgiks on tutvustada Eesti grillikultuuri ja samas uurida huvi ja võimalusi sealse Iseseisvusriigi grillivõistkonna osalemiseks Pärnus toimuval Eesti meistrivõistlustel grillimises - Grillfest kui mitte sel aastal, siis tulevikus kindlasti.

Loe lähemalt »

Grillfest päästab Pärnu hansasea

Pärnu skulptor Rait Pärg lõi 2010. aasta rahvusvahelisteks Hansapäevadeks suure ja armsa penoplastist sea. Kõrgust on sellel elukal inimese jagu, laiust rohkemgi veel. Siga on elanud skulptorihärra hoovis lageda taeva all juba pikemat aega ja et ta päris looja karja ei läheks, tuleb teda nüüd turgutada.

Loe lähemalt »

Pärnupäevalised sõid ära terve sea

Pühapäeval, 5. aprillil, algusega kell 11 pakkusid Pärnus Martensi väljakul linnaelanike ja külaliste rõõmuks suurt barbecue-siga Pärnu Linnavalitsus ja Grillfest. Mõnusa söömaajaga tähistati paastu lõppu, Pärnu Päeva algust ja tervitati vähem kui 100 päeva pärast Vallikääru aasal algavat toidukultuurifestivali.

Loe lähemalt »

Grillfesti uudispomm (1.04.2015): Jamie Oliver avab festivali seatapuga

Reedel, 12. juunil, Pärnus Vallikääru aasal algav kahepäevane toidukultuurifestival Hea Toidu Festival - Grillfest saab oma piduliku alguse ilmakuulsa koka Jamie Oliveri läbiviidava workshopiga, kus staarkokk tutvustab Inglise seatapukultuuri. Tunniajane show toimub festivali E-Piima juustulaval algusega kell 11 ja lõpeb täistunnil sealsamas ühise söögipalvega eesti ja inglise keeles.

Loe lähemalt »