• Söömapüha peab ikka olema
  • Oodatud on nii suured kui väikesed
  • N-Euro festivali pealavala aastal 2014
  • Üleriigiline Kalapüügivõistlus - Kalake
  • Toiduvalmistamise võistlused
  • Toidulaat

Eesti keelesfineng

Hea Toidu Festival - Grillfest 2020

12.-13. juuni 2020 Pärnu Vallikääru aasal kell 11.00-23.30

Esitleja

Suurtoetaja

Uudised & teated

Edukaim laste grillivõistkond võistleb Pärnus Grillfestil toimuval Grilliumil!

Võistluse pildigalerii vaatamiseks klikka pildil / To see the gallery of the competition, click the picture

Laste_Eesti_mv_grillimises_2019_-_ants_liigus-4469.jpg

Pühapäeval 18. augustil Vudilas toimunud Eesti laste meistrivõistlustel grillimises oli võidukas võistkond BBQ Semude järelkasv (pildil), kes pälvis peaauhinnana tasuta osalemise õiguse järgmisel aastal Pärnus Grillfestil 12. juunil Grilliumil toimuval koolinoorte suurvõistlusel. Võistlushooaja võistluste kokkuvõtted ja pildigaleriid.

Vaata Grillfest 2019 telesaadet!

Kes veel ei ole 2019. aasta Grillfesti telesaadet näinud, siis nüüd on selleks parim aeg - klikka aga pildil või siinsamas ja rõõmsat vaatamist! Saatel on Grillfesti nii Youtube kui ka Facebooki kanalil ka inglisekeelsed subtiitrid. Kõiki Grillfesti videosid ja telesaateid saab vaadata: www.grillfest.tv.

GF2019saade.png

Paldiski noored kotkad ja Rein & Co võistlevad juubeligrillfestil

Võistluse pildigalerii vaatamiseks klikka pildil / To see the gallery of the competition, click the picture

Paldiski_rein.jpgPaldiski_kotkad.jpg

Laupäeval 20. juulil Paldiski meistrivõistlused grillimises - Grillfest võitis võistkond Rein & Co (ülemisel pildil), parim kohalik grillivõistkond ehk Paldiski parim grillija on võistkond Paldiski noored kotkad ja kodutütred. Mõlemad võistkonnad pälvisid auhinnana tasuta osalemise õiguse järgmisel aastal Pärnus 12. ja 13. juunil Grilfestil toimuval suurvõistlusel. Võistlushooaja võistluste kokkuvõtted ja pildigaleriid.

Haldjas Catering osaleb Grillfestil!

Lahtisel tulel küpsetatavast Haldjas Cateringi Lapilõhest on Grillfestil aastate jooksul saanud tõeline kulinaarne hitt ja on loomulik, et kalasõpru rõõmustatakse juubeifestivalil Lapilõhe traditsioonilisel platsil otse pealava ees!

Tere FIT esitleb: Grillfest Bikini ja Ranna Fitness 2019

Grillfest koostöös Tere FIT ja  Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit korraldavad igal aastal toimuvat rahvalikku showkonkurssi sõnumiga: Ole terve ja ilus igas vanuses ja toitu targalt!
Video vaatamiseks klikka pildil / Click the picture to see the video (English subtitles)

bikinifitness.png

Grillfest Bikini ja Ranna Fitnessi showkonkursi info ja pildigaleriid: www.grillfest.ee/fitness 

Kõiki Grillfesti videosid ja telesaateid saab vaadata / All Grillfest videos and TV-shows: www.grillfest.tv.

Merlyn Uusküla lõpetab esinemised

Lapseootel Merlyn Uusküla andis Grillfestil reedeõhtuse "Raju reede" kontserdi, mis oli igati oma nime väärt ja nii tuli ka nimilugu publiku tungival soovil esitada korduvalt. Grillfesti tänulik publik ja korraldajad soovivad Merlynile ilusat ooteaega ja head tervist ning loodetavate uute kohtumisteni lavalaudadel tulevikus!
Video vaatamiseks klikka pildil / Click the picture to see the video (English subtitles)

merlyn_ytlead.png

Kõiki Grillfesti videosid ja telesaateid saab vaadata / All Grillfest videos and TV-shows: www.grillfest.tv.

Tim-Knut Treve liitus juubeligrillfesti korraldusmeeskonnaga

Grillfest 20 juubel toob kokku uued ja vanad kamraadid, kes selle väärika toidupeo arendamise juures on kaasa löönud ja nii liitus korraldajatega ka Grillfesti asutaja Tiit Treve (1962-2009) poeg ja restorani Kuusk Hernesto kaasomanik Tim-Knut Treve (pildil vasakul). Festivali asutaja Auris Rätsep: "Tim oli Grillfesti Haapsalus asutamise aastal 1999 8 aastane poiss, kellest on tänaseks isa Tiidu jälgedes saanud grillispetsialistist restoranipidaja. Seepärast on Tim oma pere igati sobilik esindaja korraldusmeeskonnas ja olen kindel, et teeme koos vägeva juubelifestivali, just sellise nagu Grillfesti ideoloog Tiit Trevele oleks meeldinud. Hoiame Grillfesti lippu koos Timiga kõrgel ka järgmised 20 aastat nii pildil, sõnades kui tegudes!" Fotol on Grillfesti esimene lipp aastast 1999, mille Tiit Treve käsitööna valmistada lasi.

Grillfest 2019 oli kuum ja maitsev

Galerii vaatamiseks klikka pildil / To see the gallery, click the picture

Grillfest_lipul_2019_copy.jpg

Üheksateistkümnes Grillfest möödus suviselt sooja ilma, eriti rohke publiku ja sisuka programmi saatel. Festivali külastasid kahel päeval kümned tuhanded toidusõbrad nii Eestist kui ka välismaalt, head ja paremat pakkusid rohkem kui 300 ettevõtet. Toimusid erinevad kulinaarsed ja sportlikud võistlused, toidutargad jagasid teadmisi ja ettevõtted oma toidu-uudiseid, nauditi kultuurilisi esinejaid igale maitsele ja festivalipäevade lõpetuseks seninägematut ilutulestikuetendust.

Loe lähemalt »