• Söömapüha peab ikka olema
  • Toidulaat
  • Üleriigiline Kalapüügivõistlus - Kalake
  • Toiduvalmistamise võistlused
  • N-Euro festivali pealavala aastal 2014
  • Oodatud on nii suured kui väikesed

Eesti keelesfineng

Hea Toidu Festival - Grillfest 2021

11.-12. juuni 2021 Pärnu Vallikääru aasal kell 11.00-23.30

Esitleja

Suurtoetaja

Pärnu suvi algab 8.-9. juunil Grillfestiga!

Pärnu suvehooaeg avatakse taas Grillfestiga! Juba 18. korda pakub „Hea Toidu Festival – Grillfest“ huvitavaid maitseid, suurepäraseid esinejaid ja rohkelt tasuta meelelahutust, mis rahva Vallikääru aasale toob. 

Grillfest pakub alati avastamisrõõmu. Kindlasti leiab ka selle aasta festivalilt midagi uut ja põnevat, mida suvistel perepidudel oma külalistele pakkuda. Olgu selleks siis rohumaaveis, grillitud juust või erinevates marinaadides laagerdunud sealiha.

Festivalile tasub tulla juba reedel kell 11, mil PööLoY GLääNZ õrnrämedalt romantilist rockmuusikat esitab. Näha saab koeri ja tänavatantsijaid, kolmel laval jätkub tegevust õhtuni. Päeva lõpetavad ansambel Regatt ja ilutulestik.

Laupäeval tuleb hakata kaalu jälgima. See ei tähenda heast toidust loobumist, vaid Figuurisõprade nõuannete kuulamist ja Rock Hoteli saatel tantsimist. 

Pärnumaa on sel aastal valitud Eesti toidupiirkonnaks ja Grillfestil on selles oluline roll. Juba Pärnu päeval võis uue avatava bussijaama kõrval häid grilliroogasid nautida, sest 8.–9. juunini Vallikääru aasal toimuv kahepäevane festival on ju Pärnu suve loomulik osa ja avapauk.

Tundke elust rõõmu, sööge ja jooge mõõdukalt - head isu ja kohtumiseni Pärnus Grillfestil!

Romek Kosenkranius, Pärnu linnapea

Grillfest18a-Eestis-lipuga-Pärnu-CMYK copy.jpg