Festivali ajakava

Reede, 6. juuni

E-Piima juustulava

11.00 – festivalipäeva äratus - paugutulestik
11.05 – muusikaline soojendustervitus: esinevad Parvepoisid
12.00 – Enn Auksmanni (EELK) söögipalve ja festivalipäeva pidulik avamine

12.15 – hiline hommikukohv Meira ja Segafredoga
12.30 – Toiduliit tutvustab: Eesti parim toiduaine 2014
12.45 – esineb JJ-Street Dance Company
13.00 – Liivimaa Lihaveis ja Eesti Kulinaaria Instituut esitlevad: Superchef 2014
13.15 – esineb JJ-Street Dance Company
13.30 – Toidukultuuri festivali üleskutse: Toetagem Toidupanka!
13.45 – Mare Liiger & Margit Pärn kutsuvad: Eesti rahva esmaabikool (Kui köögis juhtub õnnetus, 1. osa)
14.00 – Linnapea Toomas Kivimägi tervitus ja Pärnu linna tervituskontsert

, esineb ansambel Rembetes & Tribal Livonia
14.45 – Pärnu Postimehe tervitus
15.00 – Vein & Gurmee kutsub: Eesti rahva veinikool
15.30 – Fiskarsi publikumäng auhindadele
15.45 – Kalev kutsub: Mesikäpa auhinnamäng kogu perele
16.00 – Maxima publikumäng
16.15 – Reola Gaas esitleb: LPG Autogaasi auhinnamäng

16.30 – Purina lemmikloomarestoran esitleb: Suur koerteshow
17.00 – Premia jäätisemäng auhindadele
17.15 – Kaie Segeri & Eesti Linetantsu festivali rahvakoolitus

17.45 – Fiskarsi publikumäng auhindadele

18.00 – festivali erikülaline: Marko Matvere & VLÜ
18.45 – E-Piima juustumäng auhindadele

19.00 – Rakvere Lihakombinaadi ja meisterküpsetaja Tarmo Märsi heategevuslik BBQ-seaoksjon
19.15 – festivali erikülaline: Marko Matvere & VLÜ

20.00 – Koolidevahelised meistrivõistlused grillimises – Grillium võitjate autasustamine


20.15 – festivali erikülaline: Marko Matvere & VLÜ


21.30 – festivalipäeva peaesineja: N-Euro (vana hea koosseisu ja kavaga, Grillfesti 15. juubeli erikava)
23.00 – suur ilutulestik, festivalipäeva lõpp


Lava peakokk: Emil Rutiku 

Maxima toidulaada lava

12.00 – söögipalve ja festivali avamine E-Piima juustulaval
12.15 – laadaprogrammi algus, päevakava tutvustus
12.30 – laadakauplejate esitlused
13.00 – esineb folkloorirühm Mesilased
13.30 – laadakauplejate esitlused
14.00 – Pärnu linna tervituskontsert festivali E-Piima juustulaval
15.00 – esineb folkloorirühm Kaasike
15.30 – laadakauplejate esitlused
16.00 – esinevad Ukraina seltsi Vitsisna kollektiivid
16.30 – laadakauplejate esitlused
17.00 – esineb ansambel Rodnõje napevi
17.30 – laadakauplejate esitlused
18.00 – esineb folkloorirühm Räämakad
18.30 – laadakauplejate esitlused
19.00 – esineb IRIE
20.00 – esineb Prime Animals
21.00 – esineb Yello Strong Mustards
22.00 – esineb John Doe
23.00 – laadapäeva lõpp
Lava peakokk: Urmas Salmu

Eesti Grilliliidu võistlusala

Koolidevahelised meistrivõistlused grillimises – Grillium
10.00 – toidukorvide jagamine võistkondadele, küpsetamise algus
13.15 – võistluste kohtunike registreerimine ja kohtunike koolitus, esineb Enn Tobreluts
14.00 – 1. vooru (Rakvere searibi) võistlustööde pimehindamine
14.15 – Eesti Rahwa Grillikool 1.osa
15.00 – 2. vooru (Talleggi kanaliha) võistlustööde pimehindamine
15.15 – Eesti Rahwa Grillikool 2.osa
16.00 – 3. vooru (Kaupmehe fantaasiavooru) võistlustööde avalik hindamine
19.00 – võistluste lõpp ja valmistumine autasustamiseks
20.15 – autasustamine E-Piima juustulaval
Võistlust juhatab: Allan Hook

Laupäev, 7. juuni

E-Piima juustulava

11.00 – festivalipäeva äratus - paugutulestik
11.05 – muusikaline soojendustervitus: Kihnu Virve & Pereansambel
12.00 – Enn Auksmanni (EELK) söögipalve ja festivalipäeva pidulik avamine

12.15 – hiline hommikukohv Meira ja Segafredoga
12.30 – Maks & Moorits grillikool (pedagoog Enn Tobreluts)
13.00 – Jahipaun esitleb: Üleriigiline kalapüügivõistlus Kalake osalejate pidulik rivistus ja võistluse algus Vallikraavis
13.15 – Toiduliit tutvustab: Eesti parim toiduaine 2014
13.30 – Kickbike publikumäng "Tõuka tervislikult!"
13.45 – Mare Liiger & Margit Pärn kutsuvad: Eesti rahva esmaabikool (Kui köögis juhtub õnnetus, 2. osa)
14.00 – Pärnu linna tervituskontsert

, esineb puhkpilliorkester Saxon & solistid (dirigent Tanel Villand)
14.45 – Kalev kutsub: Mesikäpa auhinnamäng kogu perele
15.00 – Maxima publikumäng
15.15 – Vein & Gurmee kutsub: Eesti rahva veinikool
15.30 – Fiskarsi publikumäng auhindadele
15.45 – Premia jäätisemäng auhindadele
16.00 – Meira maitseainemäng "Maitsesta julgesti!
16.15 – Reola Gaas esitleb: LPG Autogaasi auhinnamäng

16.30 – Purina lemmikloomarestoran esitleb: Suur koerteshow
17.00 – MyFitness esitleb: Marge Rulli Zumbakool - Tule ja tantsi!
17.30 – Üleriigiline kalapüügivõistlus Kalake võitjate autasustamine
17.45 – Fiskarsi publikumäng auhindadele

18.00 – festivali erikülaline: Marju Länik
18.45 – E-Piima juustumäng auhindadele

19.00 – StarFM kogutud heategevusraha pidulik üleandmine
19.15 – festivali erikülaline: Marju Länik
20.00 – Juha "Köögikubjas" Rantanen eriauhind: Festivali Parim Söögikoht
20.10 – Eesti meistrivõistlused grillimises – Grillfest ja Eesti rahva barbecue võistlus – BBQ võitjate autasustamine
20.30 – festivali erikülaline: Kairit Tuhkanen
21.15 – Pärnu linnapea Toomas Kivimägi ja festivali korraldaja Auris Rätsepa lõputervitus
21.30 – festivalipäeva peaesineja: Smilers
23.00 – suur ilutulestik, festivali lõpp


Lava peakokk: Emil Rutiku 

Maxima toidulaada lava

12.00 – söögipalve ja festivalipäeva avamine E-Piima juustulaval
12.15 – laadaprogrammi algus, päevakava tutvustus
12.30 – laadakauplejate esitlused
13.00 – esinevad Vana-Pärnu Kultuuriseltsi kollektiivid
13.30 – laadakauplejate esitlused
14.00 – Pärnu linna tervituskontsert E-Piima juustulaval
15.00 – esineb rahvatantsuansambel Kajakas
15.30 – laadakauplejate esitlused
16.00 – Purina koerteshow
16.30 – laadakauplejate esitlused
17.00 – esineb rahvakunstikollektiiv Laieldes
17.30 – laadakauplejate esitlused
18.00 – esineb vokaalansambel Mõnusalt
18.30 – laadakauplejate esitlused
19.00 – esineb Cortical White
20.00 – esineb OI*
21.00 – esineb Mucky
22.00 – esineb Midnight Sun
23.00 – laadapäeva lõpp
Lava peakokk: Urmas Salmu

Eesti Grilliliidu võistlusala

Eesti meistrivõistlused grillimises - Grillfest ja Eesti rahwa barbecue võistlus - BBQ
09.00 – toidukorvide jagamine võistkondadele, võistlustööde küpsetamise algus
11.00 – võistluste kohtunike registreerimine ja kohtunike koolitus, esineb Enn Tobreluts
13.00 – Eesti Rahwa Grillikool
14.00 – 1. vooru (Rakvere searibi) võistlustööde pimehindamine (Grillfest)
14.30 – 2. vooru (Talleggi kanaliha) võistlustööde pimehindamine (Grillfest)
15.00 – 1. vooru (Rakvere searibi) võistlustööde pimehindamine (BBQ)
15.30 – 2. vooru (Talleggi kanaliha) võistlustööde pimehindamine (BBQ)
15.00 – 3. vooru (Kaupmehe fantaasiavooru) võistlustööde avalik hindamine (Grillfest)
16.30 – 3. vooru (Kaupmehe fantaasiavooru) võistlustööde avalik hindamine (BBQ)
19.00 – võistluste lõpp ja valmistumine autasustamiseks
20.00 – autasustamine E-Piima juustulaval
Võistluseid juhatab: Allan Hook 

Mesikäpa Mängumaa (mõlemal festivalipäeval)

13.00 - Mesikäpa joonistamine
14.00 - Mesikäpa mütsi meisterdamine
15.00 - Mesikäpa lendavate taldrikute lennutamine
16.00 - Täringu veeretamise võistlus
17.00 - Äraarvamise mäng
18.00 - Mesikäpa kõietõmbamise võistlus
19.00 - Mesikäpa Limbo-tantsu võistlus
20.00 - Mesikäpa laulu- ja tantsuvõistlus

Festivali Mesikäpa Mängumaal on lastetegevuste telgid ja atraktsioonid, suur liivane mänguväljak Fiskarsi uute mänguasjadega, avatud on Brittoni väikelaste mähkimistuba ja kauni vaatega pannkoogipuhvet. Mesikäpa Mängumaad juhatab Mesikäpp isiklikult koos sõpradega.

After Grill

Festivali ametlikud jätkupeod ehk After Grill toimuvad:
Kuursaalis (reedel PS Troika, laupäeval Smilers)
Vaarikas (reedel live-saksofonist Märten Kaldmäe + DJ Andrus Pirso, laupäeval Kairit Tuhkanen + DJ Kert Allas)
Sunsetis (reedel Sunseti suvehooaja avamine + Koit Toome & Genka, laupäeval Power Crazy: DJ-d Andres Puusepp ja Andres Aljaste + Teele Viira live
GIP-paelaga kõikidele ametlikele jätkupidudele sissepääs -50%-100%. GIP-soodustusi vaata lehel gip.grillfest.ee. 

Festivali korraldaja jätab endale õiguse teha festivali paremaks korraldamiseks ajakavasse muudatusi, mille kohta on info festivali kodulehel www.grillfest.ee ja festivalialas E-Piima juustulava kõrval asuvas festivali infopunktis. 

Hea Toidu Festival 2014 sisekorraeeskirjad - 36KB PDF

Vaata festivali territooriumi üldplaani - 401KB PDF »

In EnglishSuomeksiПо Русском

Kuula taustaks Grillfesti muusikat

Grillfesti lauludega saad tutvuda lehel Muusika ja luule »

Click

Viimased festivali uudised

Grill Important Person

2014. aasta Hea Todiu Festivali GIP-pakkumisi näed alloleval nupul klikates:

vaata gippe

©2011 info@grillfest.ee Kõik õigused kaitstud