Festivali uudised

Grillfest alustas teavituskampaaniat

grillfest 2014 suur banner 150Selleks, et kümned tuhanded hea toidu austajad leiaksid tee 6. ja 7. juunil Pärnus toimuvale toidukultuuri suurele juubelifestivalile, alustati aegsasti mahuka teavituskampaaniaga, mille esimeseks pääsukeseks on suured välireklaamid nii Pärnus kui ka mujal Eestis.
 

Võida Fiskarsi moodsad ja praktilised ...käärid!

fiskars kaarid 150Kui arvate ära mis otstarbe ja nimega käärid on pildil, siis on võimalus võita need endale päriseks. Osale toidukultuuri festivali esitlejapartneri auhinnamängus.

Grillfesti Facebooki lehel »

Algas kirjapanek üleriigilisele kalapüügivõistlusele

kalake voistleja 2012 150Jahipaun ja Grillfest annavad teada: 7. juunil Pärnus, Valikääru aasal toimuval toidukultuuri juubelifestivalil korraldatakse ka suur rahvalik õngitsemisvõistlus Üleriigiline kalapüügivõistlus - Kalake.

Loe lähemalt »

Võida pidusöök Pritsumeeste ja Mediato restoranis!

pritsumehed 150Juhul kui on veel mõni hea toidu sõber, kellel Facebooki-kontot ei ole, siis nüüd on see aeg endale teha! Aprillikuu jooksul on võimalus võita Grillfesti lehel vägev pidusöök meisterküpsetajate Türi Pritsumehed ja Mediato ühises restoranis Pärnus toimuval toidukultuuri festivalil. Ole moodne, mölla Facebookis ja saa kõht korralikult täis, kasvõi kogu perega! Kohtumiseni Grillfestil, Pärnus!

Kampaania: www.fb.com/Grillfest

Grillfest seadis külastajatele kaalupiirangud

Lisatud:  01. aprill, 2014

grilli vanilli aprill 150Sel aastal oma viieteistkümnendat asutamisaastat tähistav Hea Toidu Festival - Grillfest järgis mitmete suursündmuste eeskuju ja kehtestas külastajatele piirangud.
 

Loe lähemalt »

Turistid saabuvad Grillfestile otse ja omadega

suusaturist 1504. märtsil korraldas EAS turismiarenduskeskus koostöös Eesti Turismifirmade Liiduga seminari “Kuidas leida kultuurisündmusele uus segment - välisturist?”
 

Loe lähemalt »

Grillfesti arst läks Lapimaale tööle

mare-liiger-meeskond 150“Inimene on legendaarne siis kui ta on surnud!”, hurjutas mind ühes intervjuus keskkooliaegne muusikaõpetaja Tiia-Ester Loitme. Kiirabiarst Mare Liigeri kohta see ütlus ei kehti
 

Loe lähemalt »

Fiskars on toidukultuuri festivali esitleja

fiskars 150Sel aastal oma viieteistkümnendat asutamisaastat tähistav Hea Toidu Festival - Grillfest sõlmis koostöölepingu tuntud köögi- ja aiariistade tootjaga.
 

Loe lähemalt »

Ettevõtetele: Jõustus uus messitoetuse taotlemise kord!

tallinn 1503.02.2014 jõustus uus messitoetuse kord ning seoses sellega on toetuse taotlemisel toimunud mõningad olulised muudatused. Uue korraga saab tutvuda meie kodulehel http://www.tallinn.ee/est/ettevotjale/Messitoetus-2.

 

Juubelifestivali tutvustatakse ka turismimessil

toidumess haagis 150Toidukultuuri festivali tutvustatakse ka 14.-16. veebruarini Tallinnas toimuval rahvusvahlisel turismimessil Tourest. Grillfest osaleb seal peaukse esisel alal nii audio kui visuaalse reklaamiga, mille sõnumiks on: Kohtumiseni Pärnus, Grillfestil!
 
 

Festivali korraldajad tõukavad rattaga

toukekas 150Kicbike Eesti OÜ sõlmis toidukultuuri festivaliga lepingu, mille tulemusena liiguvad festivalikorraldajad toimumiskohas Kicbike moodsate tõukeratastega.
 

Loe lähemalt »

Tallinn toetab festivalil osalejaid

tallinn 150Hea uudis Tallinna ettevõtetele, kes sooviksid festivalil osaleda: Tallinna Ettevõtlusamet on kandnud toidukultuuri festivali oma Messikalendrisse.

Osaühingud, kes soovivad festivalil majandustegevuse arendamiseks 6.-7. juunil toimuval festivalil osaleda ja taodelda selleks toetust, saavad lisainfot siit »

Vaata 2013. aasta festivali kokkuvõtet siit » 

Tere tulemast osalema toidukultuuri festivalile Pärnus!

2014. aasta toidufestivali turvapartner on USS Security

uss segway 1506. ja 7. juunil 2014 Pärnu Vallikääru aasal toimuv toidukultuuri festival pikendas koostöölepingut turvaettevõttega USS Security. "Festivali korraldajana oleme kahel viimasel festivaliaastal USS-i osutatud valve- ja turvateenusega rahule jäänud ning Lääne regiooni teenistusjuhi Ruslan Mironoviga peetud läbirääkimiste tulemusena pikendasime lepingut ka 2014. aastaks. USS on teinud mastaapse massiürituse osalejate ja külastajate turvamisel head tööd ja olnud tubliks partneriks ka politseile", ütles festivali korraldaja Auris Rätsep.

Toidufestival sõlmis olulised lepingud

2014-lepingu-solmimine 150Reedel, 11. oktoobril, sõlmisid Pärnu linnapea Toomas Kivimägi ja Hea Toidu Festivali – Grillfest korraldaja Auris Rätsep uue kahe-aastase ühise tegutsemise lepingu.
 

Loe lähemalt »

Mõnus videomeenutus Purina kasside ja koerterestoranist Grillfestil

purina-2013 1502013. aasta toidukultuuri festivali üheks põnevaimaks restoraniks osutus Purina lemmikloomade restoran. 200m2 suuruses toidukohas said hästi ja tervislikult süüa nii kassid kui koerad ja nii nagu igas korralikus restoranis ikka, mängis ka valge klaver. Vaata videomeenutust ja kohtumiseni 6.-7. juunil 2014 Pärnus Vallikääru aasal Purina kasside ja koerte restoranis! Vaata videokokkuvõtet »

Kairit Tuhkaneni suve eredaim hetk: Grillfest!

kairit tuhkanen_150Toidufestivali telesaatejuht räägib oma eredaimast suveelamusest.Loe ja vaata lähemalt »

©2011 info@grillfest.ee Kõik õigused kaitstud