Festivali uudised

Grillfesti kabestaaril on sünnipäev

Martin Müürsepp 2001. aastal Stroomi rannas toimunud Grillfestil kabet mängimas. Foto Arno Saar2001. aastal Stroomi rannas toimunud Grillfestil (siis veel rajul rahvapeol, mitte toidukultuuri festivalil) mängiti muude mängude seas ka kabet. Selle näiliselt lihtsa nupumängu superstaare, kes stromka kabeässadega kartmatult rinda pistis, oli korvpalliäss Martin Müürsepp, kellel täna täitub 40 eluaastat. Toidukultuuri festivali korraldajad soovivad “vanameistrile" täis kõhtu, head tervist ja pikka iga!

Avame uue kodulehe 1. oktoobril

Festivali veebikodu uueneb. Värskust saab sisu ja vorm, samuti tehnilised ja visuaalsed lahendused mis nutiseadmete kasutajatele rõõmu teevad. Uue veebilehe avamise päeval paneme üles 2015. aasta festivali info, seniks kannatust :)

Kutt Niinepuu, festivali webmaster

Pärnu linn ja Grillfest sõlmisid lepingu

grillfest-parnu-leping-2015 150Pärnu linnapea Toomas Kivimägi ja MTÜ Toidukultuuri festival juhatuse liige Auris Rätsep allkirjastasid täna Pärnu Vallikääru aasal koostöölepingu, millega kinnitavad, et ka järgmisel kahel aastal toimub Eesti suurim toidusündmus Pärnus.

Loe lähemalt »

2015. aasta toidukultuuri festivali korraldamine on alanud

juubelifesti-kokkuvote 150Hea Toidu Festival - Grillfest 15. juubelifestivalist on saanud ajalugu - selle aasta suurest toidupeost on jäänud vaid väga maitsvad kulinaarsed mälestused!
 

Loe lähemalt »

Selle aasta teemavõistluste võitjad pääsevad Grillfestile tasuta võistlema

eesti-meistrid-grillimises-2014 150Selle aasta teemavõistluste edukaimad võistkonnad saavad võimaluse tasuta osaleda 2015. aastal Pärnus, Vallikääru aasal 13. juunil toimuvatel toiduvalmistamise suurvõistlustel.

Loe lähemalt »

"Ja mis siis"

kairit-jamissiis-2014 150Juuni alguses toimunud kuumal toidufestivalil esines E-Piima ja Maxima lavadel palju häid artiste igale maitsele. Kairit Tuhkanen koos tantsijatega astus E-Piima laval üles teise festivalipäeva õhtul. Sellest esinemisest on nüüd valmis ka video. Head vaatamist: www.grillfest.tv
 

Hea toidu festival - Grillfest 2014 telesaade

hea-toidu-festival-grillfest-2014Vaata selle aasta suure toidupeo erisaadet Kanal2-s laupäeval 28. juunil algusega kell 11.00 ja kordust Kanal 12-s pühapäeval, 5. juuli õhtul. Saade on järelvaadatav ka Grillfesti TV lehel www.grillfest.tv, sinna paneme järgmisel nädalal saate üles ka inglisekeelsete subtiitiritega. 
Maitsvat vaatamist!

Toidufestivalil toimunud võistluste kokkuvõtted

grillium-2014-head-teod 150Toidukultuuri juubelifestivalil toimusid kahel päeval toiduvalmistamise suurvõistlused ja üleriigiline õngitsemisvõistlus. 

 

Vaata võistluste tulemusi: 
Koolidevahelised meistrivõistlused grillimises - Grillium
Eesti meistrivõistlused grillmises - Grillfest
Eesti rahwa barbecue võistlus - BBQ
Üleriigiline kalapüügivõistlus - Kalake

Maaleht esitleb: väga maitsev pildigalerii

bbq toit 150Maaleht uuris rahvarohke festivali korraldajalt, et kas ja kes said rikakks ja miks festivalil piletit ei ole. Loe põnevat intervjuud ja vaata maitsvat pildigaleriid.

Loe ja vaata siit »

Kadunud asjad ootavad omanikke

leitud asjad 150Festivalimelus kaotsiläinud võtmed, pangakaardid ja muu kraam ootavad peremeest festivali infopunktis kuhu saab kirjutada:infopunkt@grillfest.ee või helistada 5543000.


 

Grillfesti 15. sünnipäev püstitas publikurekordi

Hea Toidu Festival - Grillfest 15 teise päeva publikLaupäeval, 7. juunil toimus Pärnus Vallikääru aasal Hea Toidu Festivali – Grillfest vägeva 15. sünnipäeva teine festivalipäev.
 

Loe lähemalt »

Reedel, 6. juunil tähistati Pärnus pidulikult 15. toidukultuuri festivali Grillfesti edukat esimest päeva.

hetk-enne-algust 150“Grillfest on üks oodatuimad sündmuseid Pärnus ning juba talvel hakatakse selle kohta pärima,” nentis Pärnu linnapea Toomas Kivimägi oma avakõnes.
 

Loe lähemalt >

Ilmusid Grillfesti ajalehed

grillileht 2012 150 Nii nagu igal aastal enne suurt festivali kombeks, ilmus Postimees-grupiga 5 maakonnalehe vahel "Hea Toidu Osuti" ja Äripäevaga koostöös erileht “Grillfest”. Lehtedes on sisukat lugemist ja külastajale vajalikku infot eelsesiva suure toidupeo kohta.
Maitsvat lugemist »

Suur juubelifestival algab nädala pärast reedel

grillfest-press-2014-1 150Täna, 30. mail, avati Tallinnas kohvikus Amps Pärnu pidulikult Eesti suurima toidupeo Grillfest 15-nes juubelihooaeg.
 

Loe lähemalt »

Grillfesti saade on taas eetris

kairit tuhkanen 150Läheneva toidukultuuri juubelifestivali auks näitavad Kanal 12 ja Kanal 2 sel nädalavahetusel eelmise aasta festivali kajastavat meeleolukat telesaadet. Vaata Kanal 12 laupäeval kell 12.30 ja Kanal 2 pühapäeva hommikul kell 7.15 või lehel www.grillfest.tv.
 

Ott Kiivikas: Suvi tuleb, olge terved!

ott kiivikas 150Tippsportlasest toitumisnõustaja Ott Kiivika ettevõte tutvustab toidukultuuri festivalil uusi ja põnevaid rahvalikke tooteid
 

Loe lähemalt »

Kuula taustaks Grillfesti muusikat

Grillfesti lauludega saad tutvuda lehel Muusika ja luule »

Click

Grill Important Person

2014. aasta Hea Todiu Festivali GIP-pakkumisi näed alloleval nupul klikates:

vaata gippe

©2011 info@grillfest.ee Kõik õigused kaitstud