Festivali uudised

Grilliliit kutsub grillisportima!

3-vorsti-grill 150Eesti Grilliliit alustas huviliste kirjapanekut grillihooaja teemavõistlustele. Väljaselgitamist ootavad Eesti grillimeistrid lambaliha, kala ja hiiukala, vorsti, veise ja õuna grillimises.

Loe lähemalt »

"Ja mis siis"

kairit-jamissiis-2014 150Juuni alguses toimunud kuumal toidufestivalil esines E-Piima ja Maxima lavadel palju häid artiste igale maitsele. Kairit Tuhkanen koos tantsijatega astus E-Piima laval üles teise festivalipäeva õhtul. Sellest esinemisest on nüüd valmis ka video. Head vaatamist: www.grillfest.tv
 

Hea toidu festival - Grillfest 2014 telesaade

hea-toidu-festival-grillfest-2014Vaata selle aasta suure toidupeo erisaadet Kanal2-s laupäeval 28. juunil algusega kell 11.00 ja kordust Kanal 12-s pühapäeval, 5. juuli õhtul. Saade on järelvaadatav ka Grillfesti TV lehel www.grillfest.tv, sinna paneme järgmisel nädalal saate üles ka inglisekeelsete subtiitiritega. 
Maitsvat vaatamist!

Toidufestivalil toimunud võistluste kokkuvõtted

grillium-2014-head-teod 150Toidukultuuri juubelifestivalil toimusid kahel päeval toiduvalmistamise suurvõistlused ja üleriigiline õngitsemisvõistlus. 

 

Vaata võistluste tulemusi: 
Koolidevahelised meistrivõistlused grillimises - Grillium
Eesti meistrivõistlused grillmises - Grillfest
Eesti rahwa barbecue võistlus - BBQ
Üleriigiline kalapüügivõistlus - Kalake

Maaleht esitleb: väga maitsev pildigalerii

bbq toit 150Maaleht uuris rahvarohke festivali korraldajalt, et kas ja kes said rikakks ja miks festivalil piletit ei ole. Loe põnevat intervjuud ja vaata maitsvat pildigaleriid.

Loe ja vaata siit »

Kadunud asjad ootavad omanikke

leitud asjad 150Festivalimelus kaotsiläinud võtmed, pangakaardid ja muu kraam ootavad peremeest festivali infopunktis kuhu saab kirjutada:infopunkt@grillfest.ee või helistada 5543000.


 

Grillfesti 15. sünnipäev püstitas publikurekordi

Hea Toidu Festival - Grillfest 15 teise päeva publikLaupäeval, 7. juunil toimus Pärnus Vallikääru aasal Hea Toidu Festivali – Grillfest vägeva 15. sünnipäeva teine festivalipäev.
 

Loe lähemalt »

Reedel, 6. juunil tähistati Pärnus pidulikult 15. toidukultuuri festivali Grillfesti edukat esimest päeva.

hetk-enne-algust 150“Grillfest on üks oodatuimad sündmuseid Pärnus ning juba talvel hakatakse selle kohta pärima,” nentis Pärnu linnapea Toomas Kivimägi oma avakõnes.
 

Loe lähemalt >

Ilmusid Grillfesti ajalehed

grillileht 2012 150 Nii nagu igal aastal enne suurt festivali kombeks, ilmus Postimees-grupiga 5 maakonnalehe vahel "Hea Toidu Osuti" ja Äripäevaga koostöös erileht “Grillfest”. Lehtedes on sisukat lugemist ja külastajale vajalikku infot eelsesiva suure toidupeo kohta.
Maitsvat lugemist »

Suur juubelifestival algab nädala pärast reedel

grillfest-press-2014-1 150Täna, 30. mail, avati Tallinnas kohvikus Amps Pärnu pidulikult Eesti suurima toidupeo Grillfest 15-nes juubelihooaeg.
 

Loe lähemalt »

Grillfesti saade on taas eetris

kairit tuhkanen 150Läheneva toidukultuuri juubelifestivali auks näitavad Kanal 12 ja Kanal 2 sel nädalavahetusel eelmise aasta festivali kajastavat meeleolukat telesaadet. Vaata Kanal 12 laupäeval kell 12.30 ja Kanal 2 pühapäeva hommikul kell 7.15 või lehel www.grillfest.tv.
 

Ott Kiivikas: Suvi tuleb, olge terved!

ott kiivikas 150Tippsportlasest toitumisnõustaja Ott Kiivika ettevõte tutvustab toidukultuuri festivalil uusi ja põnevaid rahvalikke tooteid
 

Loe lähemalt »

Grete Klein hülgas taimetoitluse, Grillfest aitas kaasa

grete klein 150Grillfesti korraldajad mäletavad kui Grete osales Türil peetud suurel Grillfestil nii E-Piima juustulaval kui ka televõttegrupi koosseisus ja teatas siis, et tema liha ei söö...
 

Loe lähemalt »

Festivalile kaasa sularaha ja pangakaart!

euro 15018. mail kirjutab Kadri Paas Ärilehes: "30 000 inimest jäid sularahanälga: Swedbank saatis Eesti suurima laada pikalt".
 
 

Loe lähemalt »

GIP (Grill Important Person) käepaelad on nüüd müügil!

gip kasi 150Toidukultuuri juubelifestivalile on sissepääs tasuta. Alates tänasest saab iga juubelifestivali külastaja soetada Piletilevist 5€ maksva GIP-käepaela, millega saab festivalil ja jätkupidudele pääsemiseks nautida hulganisti sooduspakkumisi. Paela saab osta ka festivali infopunktist kohapeal, tasuda saab nii sularahas ka pangakaardiga. 

Vaata festivali GIP-pakkumisi siit »

Toidukultuuri festivali peaesineja ei olegi inimene?

peaesineja kampaania 1506. ja 7. juunil Pärnu Vallikääru aasal toimuval toidukultuuri juubelifestivalil astuvad E-Piima ja Maxima lavadel üles kümned head ja paremad artistid...

Loe lähemalt »

Kuula taustaks Grillfesti muusikat

Grillfesti lauludega saad tutvuda lehel Muusika ja luule »

Click

Grill Important Person

2014. aasta Hea Todiu Festivali GIP-pakkumisi näed alloleval nupul klikates:

vaata gippe

©2011 info@grillfest.ee Kõik õigused kaitstud