Teie äri eduks ja festivalikülastajate rõõmuks!

Eesti keelesrusfineng

Hea Toidu Festival - Grillfest 2018

8.-9. juuni 2018 Pärnu Vallikääru aasal kell 11.00-23.00

Esitleja

Suurtoetaja

Eksponendile

2015 grillfest 550

Vaata 2017. aasta festivali kokkuvõtet ja telesaadet siit »

Rahva poolt armastatud suur toidupidu on lõpptarbijatega suhtlevatele ettevõtetele heaks turunduse ja müügipartneriks.

Lühikese aja jooksul, väikese kulu ja vaevaga on festivalil osaledes võimalik tutvustada oma ettevõtet, tooteid ja teenuseid ning teha müügikäivet ja saada suurelt hulgalt tarbijatelt vahetut tagasisidet ja kauslikku infot. Eesti Toidulaada ja festivali lavadel on võimalik kasutada lavaaega toiduteemalisteks esinemisteks ja saada audioreklaamide esitamiseks eetriaega.

On ettevõtteid, kes osalevad juba aastaid Eesti meistrivõistlustel grillimises võistlusplatsiga, et arendada ühise söögitegemise käigus töötajate meeskonnatunnet või kostitada kliente ja äripartnereid. Teada on, et tennise või golfiväljakul peetakse olulisi läbirääkimisi ja langetatakse otsuseid, nii sünnivad ka grilli ääres head ideed ja tehakse tehinguid.

Grillfesti rahvalikke toiduvõistluseid kasutatakse edukalt ka firma suvepäevade pidamiseks, sest siin saab väikese rahalise kuluga ühendada kasuliku meeldivaga: teha ettevõttele, toodetele ja teenustele head reklaami ja arendada kaubakäivet, samas premeerida töötajaid mõnusa ja toitva koosviibimisega.

Grillfesti platsil on kõik vajalik olemas: parim söök ja jook, tasemel meelelahutusprogramm ja tehnilised teenused, mis on ettevõttele eraldi üritusena üpris kulukad korraldada.

Osaleda saab ka lihtsalt rahvaküsitluse korraldamise ja reklaamitegemisega ning selliselt brändile suure hulga tarbijate seas positiivse kuvandi loomisega.

Lastetooteid pakkuvatele firmadele on Grillfesti mängumaa heaks võimaluseks toodete esitlemiseks ja tarbijahinnangute saamiseks.

Festivalipakkumiste programm on loodud ettevõtete toodete ja teenuste paremaks tutvustamiseks ja müügiks. Iga eskponent saab õiguse teha ühe atraktiivse festivalipakkumise. Festivalikülastajast tarbija saab võimaluse pakutavaga tutvust teha seda soodsamalt nautides. Festivali korraldaja teeb pakkumiste promomiseks vajalikud reklaami- ja turundustegevused.

On väga erinevaid võimalusi kasutada festivali oma äritegevuse edendamiseks. Võtke julgesti ühendust ja teeme head koostööd – ikka teie äri eduks ja festivalikülastajate rõõmuks!

Auris Rätsep
Festivali korraldaja
auris@grillfest.ee 
504 3000

Festivali territooriumi plaan (PDF)

Hea Toidu Festival - Grillfest 2018 külstaja osalemise tingimused (PDF)

Grillfesti eksponendi osalusplatsi nimesilt (riputatav) ja eksponendi rinnasildid (need valmistab messi korraldaja omal kulul).

Info eksponendile-kauplejale

Kauplemiseks võta ühendust festivali korraldajaga (auris@grillfest.ee, 504 3000), kes sõlmib lepingu, väljastab tasumiseks arve ja vajadusel ka Müügipileti. Festivali kaubandustegevus toimub "Kaubandustegevuse seaduses" ettenähtud korras festivali korraldaja koostatud lepingu alusel. Müügikohtade arv on piiratud ja müügikoht on kauplejale tagatud arve tasumisel.

Kauplemiseks alkoholi ja tubakatoodetega teeb eksponent majandustegevuse registris vastava registreeringu (esitab majandustegevusteate). Registreeringut-teadet saab ettevõtja alates 1.07.2014 teha portaalis www.eesti.ee tasuta, varem ehk enne 1.07.2014 kehtinud riigilõivu 19.17€ tasuda ei ole vaja. Juhul kui ettevõtja soovib esitada registreeringu-teate paberkandjal Pärnu Linnavalitsusele, siis tuleb tasuda riigilõiv 10€ Pärnu Linnavalitsuse arvelduskontole EE821010220041186012.

 Majandustegevuse register: https://mtr.mkm.ee

Lisainfo Pärnu linna kodulehel »

Vastavustabel enne ja pärast 1.07.2014 - PDF

NB Juhul kui ettevõtjal/ettevõttel puudub festivaliga sõlmitud "Eksponendi kaubandustegevuse leping", siis on festivali territooriumil ja selle vahetus läheduses kauplemine keelatud.

Küsimused ja lisainfo Müügipileti ja osaluslepingute kohta:
Auris Rätsep, festivali korraldaja, auris@grillfest.ee, 504 3000.

Küsimused ja lisainfo kaubandustegevuse seaduse, registreeringute ja linnaga kooskõlastuste kohta:
Aare Raev, ettevõtluse arengu peaspetsialist, aare.raev@lv.parnu.ee, 4448360, 53320824.

Osalejate parkimine: www.grillfest.ee/kuidas-tullaFestivali partnerite majutuspakkumised: www.grillfest.ee/saabumine-majutus 

Ettevaatust!
Grillfest soovitab vältida nende isikute / ettevõtetega koostööd tegemast: 
Marek Grahv 
Jättis 2013. aastal tasumata platsi ja tellitud elektri eest saades ise korraldajaga kooskõlastamata allrendile andmisest tulu. Kohtuotsuse lugemiseks klikka siin

Grillfesti eksponentide teostuspartnerid: 
Telgid, rajatised ja mööbel: UC Rentwww.ucrent.ee/eestimessid
Lipud, sildid, PVC bannerid jms: AdGorillawww.adgorilla.ee/eestimessid 
Trükised: EVG Printwww.evgprint.eu/eestimessid 
Eesti Messide kõik teostuspartnerid (klikka).